Hoşgeldiniz  

Kadir Bal’dan Vali Çeber’e Ziyaret

| 19 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Ekonomi Bakanlığının destekleri ve uygulamalarına ilişkin güncel düzenlemelerin yerinde anlatılmasını ve ihracatçı firmaları ilgilendirecek başlıklarda etkin bilgilendirme yapılması amacıyla ilimize gelen Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kadir Bal ve İhracat Genel Müdürü Ö. Volkan Ağar, Vali Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti. 

Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kadir Bal,firmalarımıza ihracatta devlet destekleri ve uygulamaları, ithalatta uygulanan ticaret politikası, savunma araçları, ilave gümrük vergileri, telafi edici vergi uygulamalarındaki son durum, yatırım teşvikleri, serbest bölgeler, yurt dışı müteahhitlik ve müşavirlik faaliyetleri, çeşitli hizmet sektörlerine yönelik uygulamalar ile Ekonomi Bakanlığı tarafından yürütülen ürün güvenliği uygulamaları ile genel olarak ürün belgelendirmeleri, teknik engeller ve bazı tarım ürünleri ihracatında ticari kalite denetimleri hakkında bilgilendirmeler yapmak ve firmalarımızın sorunlarını dinleyerek bire bir istişarelerde bulunacaklarını ifade etti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çeber, Müsteşar Yardımcısı Bal ve Genel Müdür Ağar’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR KARABÜKSPOR’U  BU HALE KİMLER GETİRDİ ?KAMUOYUNDA KONUŞULANLARI YAZIYORUZ…ÇAĞRI GÜLEÇ EŞBAŞKANLIK TEKLİFİ YAPTI. MUSTAFA YOLBULAN REDDETTİ VE KRİZ İYİCE DERİNLEŞTİ. HERKES İŞİN SAHİBİ OLARAK YOLBULANLARI GÖRÜRKEN ,ZİYA ÜNSAL VE EKİBİ ÇIKIP YÖNETİMİ ÜSTLENDİ.05.03.2018

KARABÜKSPOR 2 YILDA BU HALE NASIL GELMİŞ ?RAPORDAKİ BAZI BELGELER ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI.

Hüsnü Paçacıoğlu Memleketi Safranbolu’da Toprağa Verildi

Safranbolu’da Çocuklar Sinemayla Buluşuyor

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle