Hoşgeldiniz  

Kadro Başvurularında Son Tarih 11 Ocak

Okan Küçük | 10 Ocak 2018 | Genel A- A+

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, taşeron işçilerin kadro başvurularında kayıtların devam ettiğini ve 11 Ocak 2018 Perşembe günü mesai bitiminde sona ereceğini söyledi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile Karabük ve Safranbolulu basın mensupları ile bir araya gelen Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Yayımlanan Kanun Hükmündeki Kararname ile belediyemizde çalışan 335 işçinin kadroya geçeceğini söyledi.

Ürkmezer şöyle devam etti;  “Personelimiz hayırlısı ile kadroya geçiyor. Bu kapsamda Belediye İnsan Kaynakları Müdürlüğümüz kayıtları almaya devam ediyor. Ben basın mensuplarımızın aracılığı ile buradan hatırlatmak isterim: 11 Ocak 2018 Perşembe günü mesai bitimi ile kayıtlar son bulacak. Eğer halen evraklarını teslim etmeyen personelimiz ya da diğer kurumlarda arkadaşlarımız var ise bir an önce kayıtlarını yaptırsınlar.”

 

Karabük Belediyesi Yol ve Kaldırım Çalışmalarına Devam Ediyor

Ufka Yolculuk Ekibinden Vali Çeber’e Ziyaret

Sorunlar Birikti, Çözen Yok!

Okan Küçük Yorumluyor…10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ.SAFRANBOLU’DA  BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ YOK HÜKMÜNDE Mİ GÖRÜLÜYOR ? İL GENEL MECLİSİNDE AHMET SÖZEN FARKI…10.01.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle