Hoşgeldiniz  

Kamuoyu Desteği Bekliyorlar

Okan KÜÇÜK (Yazarın tüm yazıları için tıklayınız) | 31 Temmuz 2013 | Genel, Okan Küçük, Video Haber, Yazar A- A+

 isciiftar

Dün Karabük Çevre Derneği Başkanlığının Marzınc işçilerine düzenlediği iftar yemeğinde bazı işçilerin yanısıra işçilere destek veren

ZOBRAN KÖY MUHTARI

ÇERÇİLER KÖY MUHTARI

AŞAĞI KIZILCAÖREN KÖY MUHTARI

BELENKÖY KÖY MUHTARI

 KIZILAY YÖNETİMİNDEN ESKİ İL GENEL SEKRETERİ MEHMET UZUN

KARABÜK ZİRAAT ODASI BAŞKANI BASRİ TAŞDELEN

KARABÜK İKTİSADİ KALKINMA VAKFI YÖNETİCİSİ CELAL KARAKUŞ

ELEKTRİK MÜHENDİSİ  BASRİ GÜMÜŞ

 VE BAZI KARABÜKLÜLER DE KATILDI.

 İftar da ilk konuşmayı Karabük Çevre Derneği Başkanı Bünyamin Coşkun yaptı, ardından iftara katılan işçilerden bazıları söz alarak “bu sadece bizim sorunumuz değil, Karabük’ün sorunudur bizim kanımızda kurşun var yok diyenler kendilerine ya da çoluk çocuklarına biz verelim bizim kanlarımızı alırlar mı “diye serzenişte bulundular.

Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışan diğer işçiler de ve çevre köylerde yaşayanların kanlarında da ağır metal bulunabileceğini söyleyen işçiler, onlarında sağlıkları için bir an önce Ankara’da tahlil yaptırmaları gerektiğini ifade ettiler.

 Dertlerinin para olmadığını zaten ilgili tesiste çok büyük paralar da verseler çalışmayacaklarını ve istifalarını da çoktan verdiklerini söyleyen işçiler  Karabük’lülerin desteğini, yöneticilerin desteğini beklediklerini ifade ettiler.

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle