logo

Kandemir Karabük’ü Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Karabük’ü Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir beraberinde heyetle birlikte bir dizi ziyaret ve partisinin programları kapsamında Karabük’e geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, Karabük ziyaretleri kapsamında il durağı AK Parti Safranbolu İlçe Teşkilatıyla bir araya geldi. AK Parti Safranbolu İlçe Teşkilatıyla istişare ve değerlendirmelerde bulunan Kandemir ardından AK Parti Karabük Teşkilatıyla birlikte, geçtiğimiz günlerde kalp krizi sonucu vefat eden Karabük’ün sevilen iş insanı, AK Parti Safranbolu İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan merhum Şenol Karadeniz’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir beraberindeki heyetiyle birlikte, AK Parti Karabük İl Başkanlığını ziyaret ederek, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, AK Parti Karabük İlçe Başkanları, AK Parti Karabük İl ve İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile toplantı gerçekleştirdi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir’e ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kandemir’e safran bitkisi tablosu ve tarihi Safranbolu Evi maketi hediye etti.

3 Kademe İl Yönetim Kurulu İstişare Toplantısı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Karabük programının son durağında AK Parti Karabük İl Yönetim Kurulu Yönetimi, AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Yönetimi ve AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Yönetimi ile bir araya geldi. Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezinde düzenlenen ‘3 Kademe İl Yönetim Kurulu İstişare Toplantısı’na AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Karabük Koordinatörleri Yahya Çelik, Yusuf Coşkun, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya ve AK Parti Karabük Merkez İlçe Yönetimi katıldı.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Kandemir’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “2023 seçimlerine giden yolda yol haritamızı belirliyoruz” dedi. Altınöz, ‘3 Kademe İl Yönetim Kurulu İstişare Toplantısı’nda, “2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize doğru, durmadan, yorulmadan çalışacağımız bir sevda bizimkisi.” sözlerini vurguladı.

‘Liderinin arkasında yürümekten gurur duyan teşkilatız’ diyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir ‘3 Kademe İl Yönetim Kurulu İstişare Toplantısı’nda şu ifadelere yer verdi:

“Tayyip Erdoğan’ın milletle teşkilatla ilişkisi, işte tam da böyle bir ilişki. Siyaseti yalan ve iftira üzerine kurgulayanların bu ilişkiyi anlamasını da beklemiyoruz. 11,5 milyon üyesi ile bizler bu ülkeye aşık, liderinin arkasında yürümekten gurur duyan teşkilatız.

İnşallah ilk günkü heyecanımızı da muhafaza ederek, diri sağlam bir şekilde büyük Türkiye sevdasında liderimizin arkasında yol yürümeye devam edeceğiz. Tabii kurdukları yalan ittifakı içerisinde ‘ne zaman birbirlerini arkadan hançerleyecekler’ diye düşünen siyasal algı bunları anlayamaz. 2023’teki büyük zaferimiz için yılmadan, yorulmadan Türkiye’nin her noktasında çalışmaya devam.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir’in ziyaretlerini gazetecileri değerlendiren AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “Bu tür ziyaretler ilimize önemli katkılar sağlıyor. Bu anlamda siyasilerimizi, Karabük’te ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca bu tür ziyaretler teşkilatlarımızı dinç ve dinamik tutma açısından da fayda sağlıyor.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Kandemir’i, Karabük’e yapılan çalışmalar hakkında da bilgilendirdik. Gençlik Kolları, Kadın Kollarımızla bir araya geldik, İlçe Başkanları bazında toplantılar yaptık. Genel bir değerlendirme ile AK davamızı daha ileriye nasıl taşıyabiliriz noktasında çalışmalar yaptık” ifadelerine yer verdi. Altınöz, teşkilatlar bazında her ay çalışma yaptıklarını da sözlerine ekledi.

Altınöz, 23 Ekim 2021 Cumartesi günü saat 11:00’de Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezinde Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştireceklerinin de bilgisini verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir beraberinde heyetle birlikte bir dizi ziyaret ve partisinin programları kapsamında Karabük’e geldi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ