Hoşgeldiniz  

KARA: “Dışa bağımlılığı azaltacağız.”

Okan Küçük | 16 Ocak 2016 | Genel, Güncel, Sağlık A- A+

Bunu Paylaş

Karabük KBÜ.Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahi ünitesinin kurulması için Karabük KHB tarafından koordinatör hastane olarak Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi belirlendi. Koordinatör hastanenin kalp damar cerrahi ünitesi hocalarından Prof.Dr.Mustafa PAÇ,Doç.Dr.İrfan TAŞOĞLU,Doç.Dr.Ümit KERVAN dan oluşan heyet Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kalp damar cerrahi ünitesini ,hastanedeki kalp damar Karabük İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'nin fotoğrafı.servisi, yoğun bakım ve ameliyathaneyi yerinde incelemek , koordinasyonu sağlamak ve açık kalp ameliyatlarını başlatmak için hastanemize geldiler.Heyeti Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.İsmail KARA, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane yöneticisi Yrd.Dr.Erkan DOĞAN, Kalp Damar Cerrahları; Yrd.Doç.Dr. Ufuk KORKMAZ;Op.Dr.Selçuk ÜNAL,Op.Dr.Emre KUBAT,Op.Dr.Aydın KESKİN,Op.Dr.Emre GÖK, Perfüzyonist Mustafa ÇOKGÜLER karşıladı.

bravo_kara
Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.İsmail KARA, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde açık kalp ameliyatı,by- pass ameliyatları ve kalp anjiyosunu hastane bünyesinde gerçekleştirildiğini açıkladı. Hedeflerinin hastanemizin hizmet verdiği sağlık nüfusu itibari ile bölgenin en büyük hastanesi yapmak olduğuna işaret eden Genel Sekreter KARA12508783_1014446988615019_13679588515477628_n“Sağlıkta kaliteli hizmetten ödün vermeden ilerlemeyi sürdüreceklerini, bölgemizde dışa bağımlılığı azaltacak projeleri birer birer hayata geçirmek için kolları sıvadıklarının altını çizdi. Açık kalp ameliyatları ve kalp anjiyosu çok hassas branşlardır. Daha önceki yıllarda bölgemizden pek çok hasta kalp ameliyatı olabilmek için büyük şehirlere gitmek zorunda kalıyordu artık, kalp cerrahisinde ihtiyaç duyulan tüm modern cihaz ve malzeme donanımına sahibiz. Bu sayede hastalarımızın kentimizde modern bir ortamda tedavi olmalarını sağlayacağız,Hastanemizde ilk kez açık kalp ameliyatını gerçekleştiren Yüksek İhtisas Hastanesi hocalarına ve doktorlarımız Yrd.Doç.Dr. Ufuk KORKMAZ;Op.Dr.Selçuk ÜNAL,Op.Dr.Emre KUBAT,Op.Dr.Aydın KESKİN,Op.Dr.Emre GÖK, Perfüzyonist Mustafa ÇOKGÜLER’e teşekkürlerini sunarak başarılarının devamını diledi”

Karabük İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'nin fotoğrafı.

Karabük İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'nin fotoğrafı.

Karabük İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'nin fotoğrafı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle