Hoşgeldiniz  

Kara; gayretli, çalışkan ve başarılı…

Okan Küçük | 19 Ağustos 2015 | Genel, Güncel, Sağlık A- A+

Bunu Paylaş

OP.DR. İSMAİL KARA, BAŞARI DENİLİNCE İLK AKLIMIZA GELEN İSİMLERDEN…

                                 ***

        Yani gazetecilik demek eleştiri ruhunu muhafaza etmekle birlikte hep eleştirmek değil, iyiyi doğruyu ve güzeli de yazmaktır…

*

      …Karabük’te başarılı çalışmalar denilince akla gelen ilk sıralar da gelen bir isim KAMU HASTANELER GENEL SEKRETERİ OP.DR. İSMAİL KARA.

*

       Kara’yı bir çok kez hem bura da hem de imtiyaz sahibi olduğumuz Karabük Ajans 78 internet haber sitemiz de yazdık, yazacağız.

*kara_koseyzisi

     ÇÜNKÜ HAK EDİYOR, ÇÜNKÜ BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATIYOR, ÇÜNKÜ GAYRETLİ VE ÇALIŞKANLIK DENİLİNCE KARABÜK’TE İLK SIRALAR DA HEMEN ONUN ADI AKLIMIZA GELİYOR.

*

      Karabük’te Devlet Hastanesi olmalı konusu bu konunun dışında. Ve yeni hastane de hiç sorun yok mu noktası bir kenar da… Bura da yeni bir hastanenin  Karabüklülere en iyi hizmeti verebilmesi açısından gecesini gündüzüne katarak çalışan bir irade var.

*

        Kara; bir an önce en iyi , en verimli duruma getirebilmek için yoğun bir emek sarfediyor BUNU NASIL İNKAR EDELİM, şimdi.

*

         Geçenler de de yazdık KİMSENİN ELİNDE SİHİRLİ BİR DEĞNEK YOK. Tabi yeni bir kurumun tam olarak oturması zaman alacak. Bura da dikkatinizi çekmek istediğimiz konu, Kara’nın başarılı ve mesai mefhumu gütmeden yaptığı çalışmalarla  örneğin bir yılda olacak olan 3 ay da oluyor. İşte 3 ay da olacak olan 1 ay da oluyor.

*

BUNUN İYİ GÖRÜLMESİ LAZIM. BUNUN TAKTİR EDİLMESİ LAZIM.

****

NOT:Bu yukarıdaki yazımız 15.AĞUSTOS 2015 Tarihli Karabük’ün Sesi Gazetesi’ndeki KÖŞE YAZIMIZDAN ALINTIDIR.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle