Hoşgeldiniz  

Karabacak:”İttifakımıza ve Partimize Destek Bekliyoruz”

| 06 Haziran 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Milletvekili adaylarını ilk açıklayan ve hızlı bir çalışma temposuna giren Milliyetçi Hareket Partisi’nde seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. 

     Milliyetçi Hareket Partisi Karabük milletvekili adayları Seyit Ahmet Karabacak, Çetin İpek ve Ahmet Dönmez Vali Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti. Vali Çeber ile bir süre basına kapalı görüşen adaylar, valilik çalışanlarıyla sohbet ederek destek istedi. 

     MHP Karabük milletvekili adayları valiliğin ardından İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve idare çalışanlarını, İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk ve müftülük çalışanları ile İl Defterdarı Osman Koçaş ve Defterdarlık çalışanlarını ziyaret etti. Kendileri gösterilen ilgi ve alaka için teşekkür eden MHP Karabük milletvekili adayı Seyit Ahmet Karabacak, “24 Haziran’da kamu personelimizden de Cumhur İttifakı’na ve partimize destek bekliyoruz” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük’te Geleneksel Çocuk Oyunları Coşkusu

Güneş,”Yenice Halkı 24 Haziran Seçimlerine Hazır”

Vali Çeber, Sahurda Mehmetçikle Bir Araya Geldi

Vali Çeber, Mahalle İftarlarına Devam Ediyor

Etiketler:

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle