logo

Karabük Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden Erbaşlara Eğitim Semineri

Karabük’te erbaşlara “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele”, “Aile Hukuku”  ve “Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinin Sağlanması”  konulu eğitim semineri düzenlendi.

Karabük Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesindeki Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’ne bağlı Eğitim ve Danışmanlık Birimi koordinatörlüğünde 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı bünyesindeki bin 800 kursiyer uzman erbaşa “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele”, “Aile Hukuku”  ve “Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinin Sağlanması”  konulu eğitim seminerleri verildi.

İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü personellerinden Müdür Yardımcısı V. Ömer Faruk Çınar,  İl Müdürlüğünde görevli Sosyolog Cansever Karadayı ve Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü’nde görevli Sosyolog Tuğba Yıldırım’ın sunumlarıyla gerçekleşen eğitim seminerleri Covid-19 tedbirleri kapsamında açık alanda ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak sunuldu.

Kursiyer uzman erbaşlar tarafından ilgiyle takip edilen eğitim seminerleri soru cevap etkinliği sonrasında iyi dilek ve temennilerle sonlandırıldı.

Karabük’te erbaşlara “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele”, “Aile Hukuku” ve “Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinin Sağlanması” konulu eğitim semineri düzenlendi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ