Hoşgeldiniz  

Karabük Ak Parti Listesi…

Okan Küçük | 21 Mayıs 2018 | Genel A- A+

     

                   

                24 Haziran 2018 Genel Seçimleri öncesi Ak Parti Karabük Milletvekili Listesi belli oldu. Karabük’te 1. Sıradan Cumhur Ünal, 2. Sıradan Niyazi Güneş, 3. Sıradan ise Tuğba Yeğin isimleri Karabük listesindeki yerini aldı.

Şimdi merak edilen bu listenin Karabük’te Ak Partililer arasında nasıl değerlendirileceği. Tabi halkın dilinden liste yorumlarını önümüzdeki günlerde mutlaka yazacağız fakat şunu şimdiden söyleyebiliriz ki, Karabük’teki değişim talebi, değişim isteği  biliniyordu.

    Peki ,Sürpriz olarak nitelendirilen listenin yankıları Karabük’te nasıl olacak? Liste, Karabük’ün taleplerini karşılıyor mu ? Karabüklüler bu listeye ve bu isimlere sahip çıkacak mı,  gibi önemli konularda vatandaşların söylemlerini yarından itibaren günlük olarak yorumlayacağız inşallah.

Ak Parti Karabük Milletvekili Adaylarına başarılar diliyor, ülkemize, memleketimize, Karabük’ümüze ve kendilerine hayırlı olsun diliyoruz.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle