logo

Karabük Ak Parti’de görev dağılımı yapıldı

AK Parti Karabük 7. Olağan İl Kongresi 19 Ocak Salı Günü Yenişehir Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilmiş ve kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcı Mehmet Ceylan, Ak Parti Yerel Yönetimler Bölge Sorumlusu Ali İnci, Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, Sakarya Milletvekili Recep Uncu ve çok sayıda partili katılmıştı. Aynı kongreye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da canlı bağlantı ile katılarak kongrede partililer ile buluşmuştu.

Kongre’ye Ak Parti Genel Merkezinin kararıyla tek liste ve tek aday olarak giren mevcut Ak Parti İİ Başkanı Altınöz, kongre’de yeniden başkanlık görevine seçilmişti.
Kongre sonrası yeni yönetimin görev bölümünün nasıl yapılacağı merak ediliyordu.

Gelinen süreçte Ak Parti İl Başkanlığı görev bölümünü Başkan Altınöz başkanlığında gerçekleştirdi. Kovid 19 tedbirlerine uygun bir şekilde gerçekleştirilen Ak Parti il yönetim kurulu toplantısında Siyasi Ve Hukuki İşler Başkanı Ferhat Salt, Teşkilatlanma Başkanı Hüseyin Belke, Seçim İşleri Başkanı :Bayram Aktaş, Yerel Yönetimler Başkanı Ali Yaşar, Tanıtım Ve Medya İşleri Başkanı Ali Erorhan, Ar-Ge Başkanı Osman Uzunoğlu, Dış İlişkiler Başkanı Muhammet Kaya, Mali Ve İdari İşler Başkanı Yasin Kaplan, Genel Sekreterlik Kazım Çamlı, Ekonomi İşler Başkanı :Emrah Baylan, İnsan Hakları Başkanı Yıldıray Yıldırım, Sosyal Politikalar Başkanı Nurettin Emlik, Çevre, Şehir Kültür Başkanı Begüm C.Karakaya ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Deligöz olarak belirlendi. Başkan Altınöz; yeni birim başkanlarımıza hayırlı uğurlu olsun görevlerinde muvaffakiyetler dilerim, dedi.

AK Parti Karabük 7. Olağan İl Kongresi 19 Ocak Salı Günü Yenişehir Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilmiş ve kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcı Mehmet Ceylan, Ak Parti Yerel Yönetimler Bölge Sorumlusu Ali İnci, Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, Sakarya Milletvekili Recep Uncu ve çok sayıda partili katılmıştı. Aynı kongreye Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da canlı bağlantı ile katılarak kongrede partililer ile buluşmuştu.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ