logo

Karabük Ak Parti’de Neler Oluyor ?

Ak Parti Genel Merkezi’nin mevcut başkan İsmail Altınöz‘le devam kararının ardından 19 Ocak’2021 de yapılacak olan Ak Parti Karabük İl Kongresi‘ne sayılı günler kala Güngör Bilir‘in paylaşımı üzerine Bülent Ersöz başkanlığında 2. bir listenin hazırlandığı iddiaları ortaya atılmıştı. O haberimiz için burayı tıklayınız.

Konuyu takip eden okuyucularımız, Eski “Ak Parti İl Başkan Yardımcısı” önceki dönem Karabük Belediye Başkanı Aday Adaylığı da bulunan hali hazır da Ensar Vakfı Karabük Şube Başkanı görevinde bulunan Karabüklülerin bildiği bir isim olan Nedim Yılmaz‘ın , Bilir’in paylaşımından bir hafta önce yaptığı paylaşımı ve o paylaşımın altındaki bazı yorumları bize ilettiler.

Yılmaz’ın , Altınöz ile devam kararının Karabük Ajans 78 haber sitemizde ilk olarak duyurmamızın 2 gün ardından yaptığı paylaşımda, “Başarısızlığın başarı sayıldığı bir yerde, çalışması için kimi motive edeceksiniz?Sordum gitti !!” dediği ve o ifadelerinin kullanıldığı paylaşımın altına, Ak Parti Kongresinde başkan adaylığı için 2 . bir liste hazırladığı iddia edilen Bülent Ersöz’ünde destek mahiyetinde

“Bu kritere göre; daha başarılı olmak için el de olanları da mı kaybedeceğiz.” diyerek yorum yaptığı görülüyor ( Ersöz’ün mahalli seçimlerde kaybedilen belediyeler sonrası Ak Parti’de kalan 2 belediyeyi kastettiği zannediliyor.)

Kendi hesabından “Bülent ERSÖZ başkanlığında, hep birlikte oluşturulacak yıldız bir liste ile tek adaylı olarak seçime gidilmeli ve 2023’e şahlanarak gitmeliyiz.”  paylaşımını yapan ve haberini yaptığımız Bilir’in , bu paylaşımın altına da

Ersöz’ü etiketleyerek, “Bülent Ersöz bizim başarı deyince anladığımızla diğerlerinin anladığı farklı.Tamamen yok edinceye kadar frensiz arabayla devam kaçınılmaz akıbete doğru…” şeklinde yorum yaptığı görüldü. Bir başka durum ise Ersöz’ün kendi sosyal medya hesabında Yılmaz’ın bu paylaşımını da , paylaştığı görülüyor.

Yine ayrıca Ersöz’ün kendi hesabında Ak Parti İl Kongre tarihinin görselini 4 kez paylaştığı da görülüyor. Dikkatli takipçilerimize teşekkür ederim. Önceki haberimizde belirttiğimiz gibi bir açıklama yapılacak mı ? Şimdi gözler Ersöz’de.

Not: Her birini tanıdığımız ve iyi ilişkilerimiz olan Sayın Bilir, Sayın Yılmaz ve Sayın Ersöz’ün kendi sosyal medyalarından herkese açık olarak yaptıkları paylaşımların, haber değeri taşıdığını düşündüğümüz için yukarıdaki ve önceki haberi yaptığımızın bilinmesini isteriz.

Ak Parti’de neler oluyor ? Altınöz’e karşı Ersöz liste mi hazırlıyor ?

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ