Hoşgeldiniz  

Karabük Anket Sonuçları

Okan Küçük | 05 Kasım 2018 | Genel, haber A- A+

                   Karabük/ Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun  ? Anketimiz  1 Kasım 2018 Perşembe Günü Başlayıp 4 Kasım Pazar Gecesi 24:00’de sona erdi . Karabük ve Safranbolu’dan  12 Bin 889 kişinin katıldığı ankette vatandaşların kimleri Belediye Başkanı olarak görmek istedikleri belirlenmiş oldu.

               Karabük Ajans 78 ve Karabük FARKLI Gazete olarak öncelikle anketimize katılan ve tercihlerini yansıtan  hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.

          Anket sonuçları, ilk 3’e kimlerin girdiği ve 77 ismin kaçar oy aldığı gibi merak edilen sonuçları  6 Kasım 2018 Salı Günü yayınlanacak olan Karabük  FARKLI Gazete’de manşet haber olarak  ilan edilecektir.  Aynı tarihte Karabük Ajans 78 Haber sitemizde de yayınlanacaktır.Hemşehrilerimizin dikkatlerine sunulur.

Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ?

 

Anketler

Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle