logo

Karabük Capital Dergisi, Vali Gürel’e takdim edildi.

3 Nisan Karabük‘ün 83. Kuruluş yıl dönümünde Tüm Türkiye’de yayınlanan ve Karabük’ü bütün yönleriyle tanıtmayı amaçlayan Capital Karabük Dergisi , Karabük Valisi Fuat Gürel‘e takdim edildi.

Capital Karabük dergisi haberimiz için BURAYI tıklayınız.

Karabük’te sürekli olarak tam saha çalışmalarıyla halkla hemhal olan, halk günleri, ev ziyaretleriyle sürekli bir biçimde devletin gülen yüzünü ve şefkat elini vatandaşların üzerinden eksik etmeyen, yine son dönemde Koronavirüs çalışmaları kapsamında her gün saha da denetlemeler de ve etkinlikler de olan, ciddi mana da canla başla mücadele eden Vali Fuat Gürel, Capital Karabük Dergisinde de yer aldı.

Capital Karabük Dergisini inceleyen Vali Gürel; Karabük’ün, Karabük dışındaki tanıtım çalışmasının değeri ve önemine vurgu yaparak; verdiğimiz emek üzerine ortaya çıkan eser nedeniyle bu güzel çalışmadan ötürü bizi tebrik etti.

“Doğa ve Tarihin Harmanlandığı Kent Karabük” başlıklı yazısıyla Karabük’ün tarihçesi / ilçeleri ve yatırımlarla ilgili değerli bilgiler veren , Karabük’ün Türkiye’deki tanıtımına katkı ve destek veren Valimiz Fuat Gürel’e değerli katkıları ve destekleri için biz de teşekkür ediyoruz.

Karabük FARKLI Gazete / Karabük Ajans 78

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ