Hoşgeldiniz  

KARABÜK DİRİLİŞ OSMANLI İL BAŞKANLIĞI HIZLA BÜYÜYOR.

Okan Küçük | 08 Şubat 2016 | Genel, Güncel A- A+

                İlimizde yeni kurulan derneklerden olan Karabük Diriliş İl Başkanlığı, yaptığı çalışmalarla her geçen gün adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Başarılı çalışmalara imza atan Karabük Diriliş İl Başkanı Ramazan Oktay, Başkan Yardımcısı Adnan Ünnü ve Yönetim Kurulu Üyesi Halit Cengiz, Karabük Farklı Gazete Matbaamıza gelerek Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Okan Küçük’ü ziyaret ettiler.

dirilisziyart

       Ziyarette yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler veren Oktay; son olarak geçen hafta içinde BAYIR-BUCAK TÜRKMENLERİ’NE 1 TIR Yardım gönderdiklerini belirtti.Oktay; yaptığı değerlendirmede “Suriyedeki Türkmen kardeşlerimizin yaşadığı zulmü görüyor ve yakınen şahit oluyoruz zalim esed çoluk çocuk yaşlı genç hasta sakat dinlemeden görmeden vahşet üstüne vahşet uyguluyor biz diriliş Başkan’ları olarak üstümüze düşen ne varsa yapıyor ve yapmayada devam edeceğimizi  bildiriyoruz .

t12 ay önce Putin ve esed e Rusya baş konsolosluğu önünden kalabalık diriliş Başkan’ları üyeleri ile basın açıklaması düzenleyerek zalim Putin ve esedi uyardık , Müslüman Türk kardeşlerimize yapılan alçakca zulmü kınadık ve bu zulme sessiz kalmayacağımızı açıkça beyan ettik , bugün ise başta Türkmen kardeşlerimize yardım kampanyası tüm teşkilatımızın istekli çalışmaları neticesinde başarılı bir çalışma ile bitmiştir.

t2Yardım tırımızı kuru gıda ve giyeceklerle doldurarak ihtiyaç sahibi Türkmen kardeşlerimize ulaştırmak için hazırlayıp gönderdik. bu duyarlı davranışımıza sessiz kalmayan, yardım kampanyasına hassasiyet gösteren genel başkanlık divanına , tüm il ve ilçe teşkilatlarımıza teşekkür ediyor Yüce Allah yardımlarınızı kabul etsin diyerek tırımızı ihtiyaç sahipleri Müslüman Türkmen kardeşlerimize ulaştırmak için Safranbolu’dan  inşallah yola çıkardık. Allah yar ve yardımcımız olsun .”dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle