logo

Karabük Farklı Gazete 5 Yaşında…

Karabük Farklı Gazete 5.yayın yılına girdi. Karabük ün başarılı Valisi Fuat Gürel, Karabük Farklı Gazetenin 5.yayın yılı için bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Gürel; mesajında; ” Sayın Okan Küçük, İletişimin ve toplum ilişkilerinin önemsendiği dönemimizde yerel basın, kamuoyu adına önemli bir işlev görmektedir.

Farklı Gazete de; ilkeli, tutarlı ve objektif yayın anlayışıyla halkın sorunlarının tespit edilmesi, dile getirilmesi ve paylaşılması adına başarılı bir gazetecilik yapmaktadır. Bölgemizin genç ve dinamik gazetesi bundan önce olduğu gibi bundan sonra da doğru, dürüst ve ilkeli habercilik anlayışı ile, ilimizin yoluna ışık tutmaya devam edeceğinden hiç şüphem yoktur.

Bu duygu ve düşüncelerle Farklı Gazete’nin 5. yayın yıldönümünü kutlar başarılarınızın daim olması dileğiyle şahsınıza ve tüm çalışanlarına saygı ve selamlarımı sunarım.”

Karabük’e geldiğinden beri başarılı çalışmalara imza atarak Karabüklülerin gönlünü kazanan Valimiz Fuat Gürel in bu nazik davranışlarından ve kutlama mesajlarından dolayı kendilerine ve Karabük’te devletin güler yüzünün sembolü olan, engelliler, çocuklar, kadınlara yönelik bir çok proje de aktif rol alarak yalnız olmadıklarını, devletin şefkat yüzünü hissettiren programlara imza atan eşi Özlem Aras Gürel‘e teşekkür ederiz.

Karabük Farklı Gazete 5.yayın yılına girdi. Karabük ün başarılı Valisi Fuat Gürel, Karabük Farklı Gazetenin 5.yayın yılı için bir kutlama mesajı yayınladı.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Karabük Farklı Gazete 5 Yaşında…” için 1 yorum

  1. Yakuo GENÇTÜRK : diyor ki:

    Abim daha nice 5 yillara insaAllah