logo

Karabük Gençlik Merkezi Proje Yazma Eğitimleri Başlıyor.

Karabük gençlik ve spor İl Müdürlüğüne bağlı Karabük Gençlik Merkezi Proje Yazma Eğitimleri Başlıyor.

Online olarak düzenlenecek eğitimlerde

1. Gençlik ve Spor Bakanlığı gençlik projeleri destekleme programları ile uluslar arası değişim projeleri 2. İçişleri Bakanlığımızca desteklenen projeler 3. AB tarafından desteklenen projeler 4. Proje uygulamalarında iyi örnekleri bu eğitimde bulabileceksiniz.

Bu kuruluşlardan proje desteği isterken dikkat etmeniz gereken hususların neler olduğunu, başvuru dokümanlarının ana başlıklarını bu eğitim içinde öğrenilecek

Proje Yazma Eğitimimizde bir proje başvurusu yaparken proje yazımında hangi ana bölümlerin olduğu ve bu ana bölümleri doldururken nelere dikkat edilmesi gerektiği anlatılacaktır. Her bir proje fikri bizler için değerlidir. Proje fikirleriniz için destek arıyorsanız, fon kuruluşlarına nasıl başvurabileceğiniz konusunda, fon kuruluşlarındaki proje değerlendirme ekibinin nelere dikkat ettiği, yazdığınız proje dokümanında hangi püf noktaların olması gerektiği gibi soruların cevaplarına hakim olacaksınız.

Verilecek bu eğitim programı, proje fikri olan ve destek almak isteyen sivil toplum kuruluşlarına, teşvik alma yöntemlerini öğrenmek isteyenlere, projenizi hangi fon kuruluşuna sunacağınıza doğru karar vermek isteyenlere katkı sağlayacaktır.

Proje yazma eğitimlerimize başvurular alındıktan sonra whatsapp grubu oluşturulacak olup eğitimlerin günleri ve saatleri bu gruptan duyurulacaktır. Eğitimler online zoom programı üzerinden gerçekleştirilecektir. Eğitime katılım sağlayanlara katılım sertifikası verilecektir.Başvuru Linki : https://docs.google.com/…/1K…/edit…

Karabük gençlik ve spor İl Müdürlüğüne bağlı Karabük Gençlik Merkezi Proje Yazma Eğitimleri Başlıyor.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ