logo

Karabük Heyetinden Ankara Çıkartması

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve Karabük Valisi Fuat Gürel, Ankara’da önemli ziyaret ve görüşmelerde bulundu.

Karabük’ün ihtiyaç, talep ve menfaati açısından birçok bakan ve bürokrat ile görüşen Milletvekilleri Güneş, Ünal ve Vali Gürel, kente yapılacak ve yapılması istenilen yatırımlar ile ilgili kritik ve önemli girişimlerde bulundu.

Karabük Milletvekilleri ve Mülki İdare Amiri ziyaretler kapsamında, İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih DÖNMEZ, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet KASAPOĞLU, Vakıflar Genel Müdürü Burhan ERSOY, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih TURAN’ı ayrı ayrı ziyaret ederek, Karabük’ün ve ilçelerinin yatırım ve projelerini değerlendirdi.

Söz konusu talepleri bizzat en yetkili mercilere ileten Milletvekilleri Güneş, Ünal ve Vali Gürel, birçok müjdeli haber ile döndü.

Ziyaret sonunda Milletvekilleri Niyazi Güneş, Cumhur Ünal ve Vali Fuat Gürel, bakan ve bürokratlara Karabük’ün talep ve isteklerine karşı göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Söz konusu ziyaretlerde, Karabük Organize Sanayi Bölgesinde devam eden çalışmalar ile Eskipazar İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde devam eden kamulaştırma çalışmaları, il ve ilçelerdeki restorasyon ile tamir bakımı gereken eserlerin görüşmeleri, spor yatırımları ve bunlar gibi birçok konularda istişarelerde bulunuldu.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve Karabük Valisi Fuat Gürel, Ankara’da önemli ziyaret ve görüşmelerde bulundu.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ