Hoşgeldiniz  

Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli Veda Yemeğinde Bir Araya Geldi

Okan Küçük | 26 Aralık 2017 | Genel A- A+

Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanı iken Millî Eğitim Bakanlığına Bakanlık Maarif Müfettişi olarak atanan Mustafa ŞAHİN ve Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğüne Maarif Müfettişi olarak atanan Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Meliha DUMAN ile il içinde başka kurumlara naklen atanan Nurşen KÖSEOĞLU, Cemalettin BÖYÜKDİKMEN, Arif ÜNAL, Dursun KÖSEOĞLU, Fahri AKBOĞA ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli olan Nerimen GÖREN için organize edilen veda yemeğinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli bir araya geldi.

İl Müdürü Ali KÖSE, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İl Müdürlüğü personelinin katıldığı akşam yemeğinde kurumdan ayrılan personele ve emekli personele plaketleri, Hizmet Şeref Belgeleri ve hediyeleri verildi. Personelden söz alanlar, Şube Müdürleri ve Müdür Yardımcılarının kurumdan ayrılan personel ve emekli personel ile ilgili duygu ve düşüncelerini ifade etmelerinin akabinde İl Müdürüne söz verildi. İl Müdürü, kurumdan ayrılan personele Müdürlükteki başarılı hizmetlerinde dolayı teşekkür ederek aynı başarıyı nakloldukları kurumlarda da göstereceklerine inandığını söyledi. Kurumdan ayrılan ve emekli olan tüm personele sağlıklı ve huzurlu günler dileğinde bulunarak organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Veda yemeği, duygulu ve neşeli anların yaşandığı fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu. 

 

Karabük’te Merdiven Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

BİRLEŞİK METAL İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI KARABÜKTEYDİ.

FERUDUN TANKUT, İDDİALARI CEVAPLADI.

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR KARABÜKSPOR  YARGI SÜRECİ, TANKUT’UN AÇIKLAMALARI, ÇETİNKAYA’NIN ÇAĞRISI. KARABÜKSPOR YENİ YÖNETİMİ YARGI SÜRECİNİ NEDEN BAŞLATMADI ? GENÇ PARTİ VE VATAN PARTİSİ KARABÜK’TE HAREKETE GEÇİYOR.   BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM, KARABÜK’TEYDİ.25.12.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle