logo

Karabük İl Özel İdarenin “İlçe Bazlı Çalışmaları Devam Ediyor”

il özel idaresi Genel Sekreter Mehmet Uzun, Karabük İl Özel İdaresi olarak ilçe bazlı çalışmaların devam ettiğini ve yaz sezonu boyunca da çalışmaların aralıksız süreceğini söyledi.

Genel Sekreter Uzun, merkeze bağlı Ortaca Köyü Merkez Mahallesi’nde devam eden içme suyu şebeke değişimi (kolektör yapımı) ve kanalizasyon hattı yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü Abdullah Hüsam’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Genel Sekreter Uzun, yaptığı incelemelerin ardından; “Ortaca Köyü Merkez Mahallesi’nde içme suyu şebekesini yeniledik. Kolektör sistemi ile evlere dağıtımı sağlandı. Bunun yanında kanalizasyon sistemi yapıldı. Bu çalışmaları yaparken devlet millet dayanışmasının en güzel örneğini de görüyoruz. Vatandaşlarımızla birlikte çalışarak bu hizmetleri yapıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Karabük ilçelerinin genelinde çalışmaların sürdüğünü de belirten Genel Sekreteri Uzun; “Yol Ulaşım, Yatırım İnşaat, Su ve Kanal ile Tarımsal Hizmetler alanında yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Yaz sezonu boyunca özverili bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ