logo

Karabük İlk Defa Tüm Türkiye’de Tanıtıldı…

Büyük Önder Atatürk’ün talimatıyla 3 Nisan 1937’de temelleri atılarak başlatılan Türk sanayisinin biricik simge örneği ve Türk Demir Çeliğinin öncüsü olan Karabük’ümüz 3 Nisan 2020’de 83. Kuruluş Yıldönümünü kutladı.

Demir Çelik Fabrikasıyla Türkiye’mizin her köşesinde ve imarında önemli roller üstlenen Karabük’ümüzü, 83. Kuruluş Yıldönümünde ; İş – Ekonomi alanında 28 yıldır aylık olarak yayın yapan ve Türkiye’mizin en büyük dergilerinden olan Capital’in 2020 Nisan sayısında 114 sayfalık “Capital Karabük” ekiyle tüm Türkiye ile buluşturmanın kıvancını yaşadık.

3 Nisan adına düzenlenen ve Tüm Türkiye’de dağıtılan 114 Sayfalık Capital Karabük Dergisi Kapağı


Türkiye genelinde yayınlanan Capital Karabük Dergisinde; Karabük’ün doğası – tarihi ve kültürel değerlerinin yanı sıra; Karabük İş Dünyasının parlayan sektörleri ve aktörlerinin öykülerine de yer verdik. Karabük’ümüzün ekonomik – sosyal gelişimini çok yönlü inceleyerek, önemli verilere yer verdiğimiz Capital Karabük dergimizle, Karabük’e yatırım yapmayı düşünebilecek girişimcilere rehberlik hizmeti sunmayı da amaçladık. Çeliğin ve Emeğin Başkenti olarak anılan Cumhuriyet Kenti Karabük’ümüzün marka değerine katkıda bulunduğumuza olan inancımızla okuyucusuna yeni ufuklar açacak farklı bir eser olarak, Türkiyemizin her köşesindeki güzel insanlarının hizmetine sunduğumuz çalışmamızı, Keyifle okumanız ve faydalanmanız dileğiyle…

Not: 114 sayfa olan Capital Karabük Dergisi; Karabük FARKLI Gazete / Karabük Kent Haber/ Ekonomi Karabük Gazetesi ortak çalışmasının ürünüdür.

Karabük Farklı Gazete / Karabük Ajans 78

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ