logo

Karabük Köyü Spor Özlenen Birlikteliğini Sağlayacaktır

Kurulduğu ilk sezonda Bölgesel Lig’e yükselme başarısı gösteren Karabük Köyü Spor Başkanı Güray Korkut, gazetemize açıklamalarda bulundu .
Güray Korkut sözlerine şöyle devam etti. ” Geçen yıl bu günlerde tescillenen Futbol takımımız , 1 yıl içerisinde Karabük’de bir çok konuda ilkleri gerçekleştiren bir kulüp halini almıştır. İlk sezonda gösterdiğimiz çabayla İlimizi Bölgede temsil edecek olmanın gururunu ve onurunu haklı olarak yaşamaktayız.
Kulübümüz her geçen gün Karabük halkının sevgi ve saygısını daha da fazla kazanacaktır. Bizler bu işi seviyoruz , kamuoyunda Futbol ve Karabükspor adına o kadar boş ağızlı insanlar ve boş laflar oluyor ki bunlara üzülerek kulak tıkıyoruz. Kararlıyız , istekliyiz biz işimize odaklandık ve bizim için gerekli olan maddi bedeller üzerine çalışmalar yapıyoruz , buna dair projeler üretiyoruz kısacası yönetim olarak yoğun bir çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda bir proje başlattık.
” Karabük İçin Sarı Siyah Renklerimize Destek,Formamıza Ter Olacak 7800 Kişi Arıyoruz.
#Hedef 3.Lig ” kampanyamıza destek istiyoruz. Ayrıca özel bir konuya değinmek istiyorum , Kulübümüzün ismi ile ilgili bir takım itilaflar yaşandığına dair duyumlar var , bize de söyleyenler oluyor ” Köy ” olurmu , şehri kucaklayacak bir isim olsa daha iyi olmaz mı ? Bunlara saygı duyuyorum , yalnız şu bilinmelidir ki “Karabük Köyü ” tüm şehri bağrına basabilecek ve kucaklayabilek kadar samimidir ve isteklidir. Karabük’ün ilk yerleşim yeri ve şehre adını vermesi sebebiyle asıl adı Karabük Mahallesi olan 13 hanelik KARABÜK KÖYÜ’nün, bugün ülkemizin 78. İline giden yolculuğunun da başlangıcı olduğu unutulmamalıdır. Bu sebeptendir ki ismimizle övünç duyuyoruz . Tabikide ileriye dönük bir takım değişiklikler olabilir, bunu zaman gösterecek. Genel olarak toparlamak gerekirse kampanyamıza destek istiyoruz, ayrıca kamuoyunu yanlış yöne doğru çekmek isteyenlere karşı duruşumuz ÇELİK gibi olacaktır.
Saygılarımla

Kurulduğu ilk sezonda Bölgesel Lig’e yükselme başarısı gösteren Karabük Köyü Spor Başkanı Güray Korkut, gazetemize açıklamalarda bulundu .

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ