Hoşgeldiniz  

Karabük Merkez Mahalle Muhtarları toplantısı…

Okan Küçük | 17 Şubat 2017 | Genel, Güncel A- A+

Karabük Merkez Mahalle muhtarlarının her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri muhtarlar toplantısı 2017 yılında da devam ediyor.

Her ay düzenli olarak yapılan 2017 yılı mahalle muhtarları ilk toplantısı Merkez Mahalle Muhtarları Dernek Lokalinde Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin de katılımı ile yapıldı.

  Karabük için birlik ve beraberlik içerisinde göreve geldiği günden bu güne hizmetlerini gerçekleştiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, hizmet için muhtarlarla bir araya gelerek istek ve yapılması gerekenleri dinledi. Diğer toplantılarda olduğu gibi sohbet havasında geçen toplantıda açılış konuşmasını Karabük Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı yaparak; “Başkanım öncelikle sizlere teşekkür etmek istiyorum. Bizlere tahsis etmiş olduğunuz mekân sayesinde muhtar arkadaşlarımızla toplanacağımız, sohbet edeceğimiz, misafirlerimiz geldiğinde ağırlayabileceğimiz bir mekâna kavuştuk. Bunda da sizin emeğiniz çok büyük. Dernek lokalimizde de 2017 yılının ilk toplantısını gerçekleştiriyoruz” dedi.


Başkan Vergili, düzenlenen toplantılara katılım sağlayan mahalle muhtarlarına duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettİ.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle