logo

Karabük Müsiad’da Başkan Cengiz Ünal olacak.

MÜSİAD Karabük Şubesi Genel Kurulu yarın By Fatih Vip Salonu’nda yapılacak. MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ın katılacağı genel kurul tek adaylı yapılacak.

Edindiğimiz bilgilere göre; Kaan, yarın Karabük Valiliği, Karabük Belediye Başkanlığı ve Karabük TSO ziyaretinin ardından MÜSİAD Karabük Şubesi 4. Olağan Genel Kuruluna katılacak.

Diğer taraftan Müsiad Karabük Başkan Yardımcısı görevinde olan İşadamı Cengiz Ünal’ın kongre de tek aday olacağı öğrenildi.

Konuyla ilgili yapılan yorumlar da; MÜSİAD çok karıştırılmaya çalışıldı. Dışarıdan çomaklar sokuldu fakat gelinen süreçte görülüyor ki, MÜSİAD Karabük Şubesi teamüllerine uygun bir şekilde hareket ederek, yönetim içinden birini başkan yaparak geleneğini bozmadı . Yeni yönetimde bulunacak kişilerin çoğunluğunun yine mevcut yönetim içinden çıkacağı da söyleniyor. Bu kongre de MÜSİAD’da yetişen içeriden birinin Başkan olacak olmasının da Mevcut Başkan Ahmet Nur’un başarısı olduğu ve bugüne kadar kurumu çok iyi temsil ettiği de ifade edilerek bir hakta teslim ediliyor…

Karabük Müsiad’da Başkan Cengiz Ünal olacak.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ