Hoşgeldiniz  

Karabük Özel İdareden Sosyal Projeye Anlamlı Destek

Okan Küçük | 27 Eylül 2017 | Genel A- A+

Karabük Özel İdare tarafından finansal destek sağlanan tekerlekli sandalye dağıtımı düzenlenen törenle gerçekleştirildi. 
Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şubesi’nde gerçekleştirilen törene;  Karabük Vali Yardımcısı Barboros Baran, Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Karabük Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen,  Karabük İŞKUR Müdürü Coşkun Güven, Karabük  Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Yasemin Canbaz, Baş komiser Ünal Başoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Elif Ünal, Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şube Başkanı Muhittin Yılmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Engelli vatandaşlarımıza tekerlekli sandalye dağıtımında kısa bir konuşma yapan Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şubesi Başkanı Muhittin Yılmaz; “ Özel İdare bizlere çok büyük destek vermektedir. Bugün engelli ihtiyaç sahibi arkadaşlarımıza 7 adet akülü sandalye, 3 adet tekerlekli sandalye, 1 adet özellikli tekerlekli sandalye alım ve dağıtımını Özel İdaremizin destekleri ile gerçekleştiriyoruz. Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şubesi ve İl Özel İdaresi tarafından 3 yıldır derneğimize sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapmış olduğu; mali destek ile 26 adet akülü sandalye, 1 adet tekerlekli sandalye Karabük İl ve İlçelerindeki engelli vatandaşlarımıza dağıtılmıştır. Bu konuda başta Sayın Valiliğimize, Özel İdaremize ve bizlere destek veren tüm kurumlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Şube Başkanı Yılmaz’ın konuşmasının ardından ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza tekerlekli sandalyeleri teslim edildi.

*

 

Bu haber 3.827 kere görüntülendi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle