logo

Karabük SGK’da yemin töreni.

2020 Yılı başında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Karabük İl Müdürlüğüne açıktan atanan ve aday memurluklarını başarıyla tamamlayan 2 personel, düzenlenen yemin töreninin ardından asli memurluğa atandı.

SGK Karabük İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen törene, Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Yıldırım ve İl Müdürlüğü İnsan Kaynakları personelleri ile aday memurluğu sona eren 2 personel katıldı.

Aday memurluk süresince temel ve hazırlayıcı eğitimlerini başarıyla tamamlayarak asaleten devlet memurluğuna atanmaya hak kazanan aday memurlar, 657 sayılı Devlet Memurları Kanuna göre Türk bayrağı üzerine el koyarak yemin etti ve asaleten devlet memurluğu görevine başladılar.

Yemin töreninde Asil Memurluğa atanan personele yönelik bir açıklama yapan Yıldırım; uzun ve güzel bir yaşamın başlangıcında olduklarını, Devletimizin ve milletimizin emrinde özverili çalışmalarıyla güven telkin edeceklerine inandığını, ayrıca SGK Karabük İl Müdürlüğü ailesine katılmış olmalarından dolayı da memnuniyetini ifade etti.

Karabük SGK’da 2 personel, düzenlenen yemin töreninin ardından asli memurluğa atandı.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ