Hoşgeldiniz  

Karabük Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Yıldırım açıklama yaptı

Okan Küçük | 27 Temmuz 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

            Karabük Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Yıldırım 7143 sayılı yapılandırma kanunuyla ilgili bir açıklama yaptı. Karabük Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Yıldırım ” Bilindiği üzere 7143 Sayılı Yapılandırma Kanunu Sosyal güvenlik kurumu alacaklarını da avantajlı koşullarda yapılandırmaktadır.

      Son günlerine yaklaşılan bu yapılandırmadan yararlanmak isteyen borçluların mutlaka 31 Temmuz 2018 tarihine kadar elektronik ortamda yada şahsen gerekli başvurularını kuruma yapmaları gerekmektedir”dedi. İl Müdürü Yıldırım ayrıca; “Yapılandırma kapsamında borcu bulunan işveren,sigortalı veya hak sahiplerinin bu fırsattan yararlanmaları için 28 ve 29 Temmuz günleri açık bulunacak olan Karabük Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü veya Safranbolu Sosyal Güvenlik Merkezine müracaat edebileceklerdir”dedi

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle