Hoşgeldiniz  

Karabük Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Yıldırım açıklama yaptı

Okan Küçük | 27 Temmuz 2018 | Genel A- A+

            Karabük Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Yıldırım 7143 sayılı yapılandırma kanunuyla ilgili bir açıklama yaptı. Karabük Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Yıldırım ” Bilindiği üzere 7143 Sayılı Yapılandırma Kanunu Sosyal güvenlik kurumu alacaklarını da avantajlı koşullarda yapılandırmaktadır.

      Son günlerine yaklaşılan bu yapılandırmadan yararlanmak isteyen borçluların mutlaka 31 Temmuz 2018 tarihine kadar elektronik ortamda yada şahsen gerekli başvurularını kuruma yapmaları gerekmektedir”dedi. İl Müdürü Yıldırım ayrıca; “Yapılandırma kapsamında borcu bulunan işveren,sigortalı veya hak sahiplerinin bu fırsattan yararlanmaları için 28 ve 29 Temmuz günleri açık bulunacak olan Karabük Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü veya Safranbolu Sosyal Güvenlik Merkezine müracaat edebileceklerdir”dedi

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle