Hoşgeldiniz  

Karabük TSO Üyeleri İçin İndirim Protokolü İmzaladı

| 03 Ocak 2019 | Genel, haber A- A+

Bunu Paylaş

          Karabük Ticaret ve Sanayi Odası ile Safran İşitme Cihazları Satış ve Uygulama (Karabük Şubesi) arasında üyelerin faydalanabileceği indirim protokolü imzalandı.
       Konu ile ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier;
  “Oda üyelerimize hizmet alabilecekleri işletmelerde fiyat avantajı ve hizmeti daha özel koşullarda almalarını sağlamak amacıyla bir dizi protokolleri imzalamaktayız. Protokol kapsamında Odamız üyeleri uzman hekim tarafından yazılan rapora, iş yeri perakende fiyatı üzerinden yüzde 20 indirimli olarak sahip olacaklardır. Ayrıca bu indirimden Odamız üyelerinin birinci ve ikinci derece akrabaları da faydalanabilecek olup tüm üyelerimize ve üye işletmemize hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.
İşletme Sahibi Odyometrist Mehmet Uygar Gül;
“Karabük TSO Üyelerine indirimli hizmet vermekten mutluluk duyacaklarını belirterek protokolümüzün her iki tarafa da hayırlı olmasını” diledi.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Access denied.