Hoşgeldiniz  

Karabük TSO’ya Sanayici Başkan Geliyor…

Okan Küçük | 31 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

                    Yaklaşmakta olan Karabük TSO seçimleri öncesinde şehrin büyüklerinin ortak kararıyla TSO Başkanlığı görevine  sanayi kültürünün içinden gelen, köklü bir ailenin mensubu  ve genç vizyoner  bir isim  olan Mehmet Mescier’in  TSO Başkanı olması yönünde bir iradenin ortaya konulduğu öğrenildi.

         Konuyla ilgili tarafların  ortak kararı olarak  üzerinde hem fikire varılan isim olan Mehmet Mescier’in de, büyüklerin Karabük’ün yararına uygun gördüğü  ortak talebini ise kabul ettiği öğrenildi.

      Konuya yakın kaynaklar Mehmet Mescier isminin üzerinde hem milletvekillerinin hemde Karabük Belediye Başkanının  kararının olduğunu ve Mehmet Mescier’in Karabük TSO’ya yeni ufuklar açabilecek enerji ve  yetenekte olduğunu ifade ediyorlar.

           Diğer taraftan , Mescier’in ekibinde kimlerin olacağı ve TSO Meclis Başkanı olarak hangi ismin çıkacağı da merakla bekleniyor.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Aksoylar ihraç ediliyor…

KARDEMİR’den, Kardemir Karabükspor’a kötü haber…

Metin Yalçın, Marzinc Anlaşmasını Yazdı

SAFRANBOLU 18 MART KENT PARKI NEREDE?

EN SON HABERLER
© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle