Hoşgeldiniz  

Karabük Valiliği’nden Yağış Uyarısı…

Okan Küçük | 04 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Karabük çevresinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların etkili olabileceği belirtildi. 

              Karabük Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada 6 Mayıs Pazar gününden itibaren 6-12 derece azalacağı Karabük çevresinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların etkili olabileceği belirtildi. 

             Valilikten yapılan açıklamada; “Hava sıcaklıklarının 6 Mayıs Pazar gününden itibaren sis nedeniyle mevsim normalleri civarında seyreden Batı Karadeniz kıyılarından sonra tüm bölgemizde de 6-12 derece azalacağı ve önümüzdeki hafta boyunca bölge genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

            Vatandaşlar, yağışlar neticesinde oluşabilecek ani sel, su baskını, yıldırım, dolu ulaşımda yaşanacak aksamalar gibi olumsuz etkileri karşısında tedbirli olunması” istenildi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Rektör Polat,Uluslararası Öğrencilerle Görüştü

Yenice’de, Serdar Dereli; Sesleri

Karabük’te Genç Çiftçilere 492 Büyükbaş Hayvan Dağıtıldı

Osman Aydın,MHP M.V,A.Adaylığı Başvurusunu Gerçekleştirdi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle