Hoşgeldiniz  

Karabük Valisi Çeber “Her Çocuk Özeldir”

Okan Küçük | 31 Aralık 2017 | Genel A- A+

Karabük’e geldikleri ilk günden itibaren değişik sürprizler yaparak çocuklara verdikleri önemi ve değeri gösteren Vali Kemal Çeber ve eşi Neslihan Çeber, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Güleç Çocuk Evlerinde kalan 6-12 yaş gurubu çocuklarla yeni yıl öncesi bir araya gelerek eğlenceli dakikalar geçirdi.
 

KARES AVM’de bulunan DemirBey İskender ve SeBaBuBa Oyun Salonunun işletmecisi Uğur Çalışkan’ın misafiri olarak gittikleri programda Vali Kemal Çeber ve eşi Neslihan Çeber’e Vali Yardımcısı Barboros Baran, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen, Öğretmen Tuğba Alpay, İşletmeci Uğur Çalışkan ve eşi ile Çocuk Evlerinde kalan 6-12 yaş çocuklar eşlik etti.

 Çocuklarla yakından ilgilenerek onlarla sıcak sohbetler kuran Vali Kemal Çeber ve eşi Neslihan Çeber birlikte yedikleri yemeğin ardından çocuklar SeBaBuBa “Sevgi Bağları Burada Başlar” oyun salonunda gönüllerince eğlendiler.  

Mesaisinin öğleden sonraki bölümünü çocuklara ayıran Vali Çeber, “Her çocuk özeldir, çocuk evlerimizde kalan bu yavrularımız da çok özel çocuklar. Sosyal hayatın içinde, topluma yararlı ve özgüvene sahip bireyler olarak yetişmeleri için devletimiz her türlü imkânı kendilerine sağlıyor. Milletine, bayrağına ve milli değerlerine sahip çıkan güzel insanlar olarak yetişmeleri için biz de elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bugün bu yavrularımızla çok güzel anlar geçirdik, bu güzel anların yaşanmasında emeği geçen işletmecimiz Uğur Çalışkan ve ailesine de ayrıca teşekkür ediyorum.”dedi.

 

 

 

Safranbolu SAKEM Okullarla Buluşuyor

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kongresine Doğru

Karabük Belediyesi, Drenaj Hattı Çalışmaları Devam Ediyor

Okan Küçük Yorumluyor…BİRLEŞİK METAL İŞ SENDİKASI, KENT MEYDANINDA ÇADIR MI KURACAK ? ALİ KÖSE, SIRADAN DEĞİL FARKLI ÇALIŞMALARLA İÇ İÇE SÜREKLİ. KARDEMİR’DE ÖNCELİKLİ ALIMI %30’ ÇEKİLDİ. FATİH HOCA’NIN BULUŞU GÜME Mİ GİDİYOR ? 27.12.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle