Hoşgeldiniz  

Karabük Valisi Çeber, İl Müftülüğünü Ziyaret Etti

Okan Küçük | 11 Aralık 2017 | Genel A- A+

Vali Kemal Çeber’i Müftülük ziyaretinde, İl Müftüsü Halil Bektaş, İl Defterdarı Osman Koçaş, İl Yazı İşleri Müdürü Şerafettin Kelleci, Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü, KYK İl Müdürü Kadir Öztürk ve İl Müftü Yardımcıları karşıladı.

 Müftülük hizmet birimlerini gezen Vali Çeber daha sonra İl Müftüsü Halil Bektaş’tan, İl Müftülüğünün görevleri, teşkilat yapısı, merkez ve ilçelerine ait kadro ve personel durumu, Kur’an Kursları, din hizmetleri, kutlu doğum haftası etkinlikleri, camiler ve din görevlileri haftası etkinlikleri, hac ve umre hizmetleri, aile irşat ve rehberlik bürosu faaliyetleri ile Türkiye Diyanet Vakfı Karabük Şubesinin hizmetleri ile ilgili bilgiler aldı.

 Ziyaret sonunda yapılan çalışmalardan dolayı İl Müftüsü Bektaş’a teşekkür eden Vali Çeber din hizmetlerinin yürütülmesinde görev alan tüm görevlilere başarılar diledi. 

 

Karabük’te Trafik Kazası : 2 Ölü, 1 Yaralı

Karabük’te Cinayet…

Turizmci İşadamından Öğrencilere Forma Desteği

CHP’de Kongre Süreci

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle