Hoşgeldiniz  

Karabük Valisi Çeber, Kılavuzlar ve Bostanbükü Köylerini Ziyaret Etti

Okan Küçük | 08 Aralık 2017 | Genel A- A+

Vali Kemal Çeber Kılavuzlar Köyü ile Bostanbükü Köyünü ziyaret ederek köy muhtarlarından bilgiler aldı.

Ziyaretine Merkez ilçeye bağlı Kılavuzlar Köyü ile başlayan Vali Kemal Çeber, köy muhtarı Mithat Gümüş ve azalarla muhtarlık hizmet binasında bir araya gelerek KÖYDES kapsamında yapılan hizmetler, köyün ve köylünün sorunları ile taleplerini dinledi. Daha sonra yapı devam eden 16 derslikli ilköğretim okulu inşaatında incelemelerde bulanan Vali Çeber yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İnceleme ve ziyaret programına Safranbolu ilçesi sınırlarında bulunan Bostanbükü Köyü ile devam eden Vali Çeber, köy muhtarı Yaşar Başaran ve azalarla muhtarlık hizmet binasında bir araya geldi. Köy Muhtarı Başaran’dan köyün nüfusu, öğrenci yurtları, öğrenci sayısı, alt yapı, sağlık, ulaşım ve eğitim hizmetleri hakkında bilgiler alan Vali Çeber, köyün sorunlarını ve taleplerini dinleyerek beraberindeki ilgili kurum müdürlerine gerekli çalışmaların yapılması için talimatlar verdi.

Vali Kemal Çeber’in Kılavuzlar Köyü ve Bostanbükü Köyünde gerçekleştirdiği inceleme ve ziyaret programında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Karayolları 153. Şube Şefi Ziya Şenoğlu ve DSİ 234. Şube Müdürü Yasin Devrim eşlik etti.

 

Şahin: “Bu Açıklamayı Yaparak Dünyayı Karşısına Aldı”

Karabük Üniversitesi’nde Binler Kudüs İçin Yürüdü

Şahin: “Kulübün Kayyuma Gitmesi Hepimizin Eksiliği Olurdu”

‘Çerde’ Belgeseli İzleyiciyle Buluştu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle