Hoşgeldiniz  

Karabük Valisi Çeber’den SGK Ziyareti

Okan Küçük | 05 Aralık 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Vali Kemal Çeber, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünü (SGK) ziyaret ederek İl Müdürü İsmail Yıldırım’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü İsmail Yıldırım, Müdür Yardımcıları, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen ve KOSGEB Müdürü Serhat Saygın tarafından karşılanan Vali Çeber, SGK İl Müdürlüğü hizmet birimlerinde incelemelerde bulundu.

SGK Hizmet binasının mevcut fiziki şartları ve personel durumu hakkında bilgiler alan Vali Çeber, sosyal güvenlik alanında verilen hizmetler, sigortalı sayıları, aylık bağlama işlemleri, genel sağlık sigortası, prim tahakkuk tahsilât oranları, faal olan işyerleri ve kayıt dışı istihdamla mücadele kapsamında yapılan çalışmalar hakkında İl Müdürü Yıldırım’dan bilgiler aldı.

Vatandaşların memnuniyetini ön planda tutup, iş ve işlemleri titiz bir şekilde yürüttüklerini ifade eden İl Müdürü Yıldırım’a teşekkür eden Vali Çeber, Sosyal Güvenlik Kurumu personellerine çalışmalarında başarılar diledi.

Karabük’te, Emniyetten “Polis Amiri Üçlü Çektiriyor” Görüntülerine Açıklama

KARABÜK’TE GÜNDEM KARDEMİR KARABÜKSPOR

Karabük’te Ev Yangını

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle