Hoşgeldiniz  

Karabük Valisi Kemal Çeber’in Yeni Yıl Mesajı

Okan Küçük | 29 Aralık 2017 | Genel A- A+

Karabük Valisi Kemal Çeber yeni yıl dolayısıyla mesaj yayınladı. Vali Çeber yayınladığı mesajında;

Hüzünleriyle, sevinçleriyle, gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz.

2017 Yılında tüm güçlüklerin karşısında bir ve beraber attı kalplerimiz.  Ülkemizi güçlü kılan bu meziyetin yeni yılda da artarak devam edeceğine olan inancım tamdır.

Yeni yıllar geçen bir yılın muhasebesinin yapılmasının yanı sıra yeni yıla ilişkin yol haritasının yaşanan tecrübeler ışığında gözden geçirilmesine olanak sağlayan dönüm noktalarıdır. Bizler de bu anlayıştan hareketle geçmiş yılda hemşerilerimize daha iyi hizmet verme, ilimizin potansiyelini daha iyi noktalara taşıma çabasıyla başta eğitim, sağlık, ulaşım olmak üzere hemen her alanda hayata geçirdiğimiz projeleri, 2018 yılında da aynı kararlılıkla sürdürerek ülkemizin aydınlık yarınlarına katkı yapmanın gayreti içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2018 yılının dünyada barışın, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularının egemen olduğu, ülkemizde yaşanan terör hadiselerinin son bulduğu bir yıl olmasını temenni ediyor, tüm Karabüklü hemşerilerim yeni yılını tebrik ediyorum” dedi.

Kardemir, İki Yeni Çevre Yatırımının Daha İhalesini Tamamladı

Safranbolu’da Hasta Ziyaretleri Devam Ediyor

Eskipazar’da Deprem

Safranbolu Belediyesi Ölçü ve Ayarlar Memurluğundan Duyuru

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle