Hoşgeldiniz  

Karabük Valisi, TBMM Başkanını ziyaret etti

Okan Küçük | 29 Aralık 2017 | Genel A- A+

              Karabük Valisi Kemal Çeber, çocukluğunu, ilk-orta ve lise hayatını Karabük’te geçiren Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman’ı makamında ziyaret etti. 
             Karabük üzerine derin bir sohbet şeklinde geçen ziyarette Vali Çeber, TBMM Başkanın hafızasına, anılarına ve değerlendirmelerine hayran kaldığını ifade etti.
Vali Kemal Çeber “ TBMM Başkanımızın anlatımı o denli canlı ve akıcıydı ki 1950’li yılların Karabük’ü film şeridi gibi gözümde canlandı. Numaraları ile sınıf arkadaşlarını, isimleri ile çocukluk arkadaşlarını, şimdi alışveriş merkezi olan eski Haliçi dükkanlarını ve dükkan komşularını, o zamanki ticaret ahlakını, komşuluk ilişkilerini, öğretmenlerini, mahalle anılarını, Karabük’ün sosyal hayatını, okul anılarını, şehre gösteriye gelen sihirbazı, nasıl kopya çekemediklerini ve daha birçok anısını bugün gibi anlattı. Karabük’ün hayatında çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden Başkanımız, Karabük’e olan sevgisini de sık sık dile getirerek, tüm Karabüklü hemşehrilerine selamlarını iletti.” dedi.
                  Vali Çeber, TBMM Başkanı Kahraman’a, Karabük’te isminin herkes tarafından sitayişle anıldığını belirterek Karabük’teki son gelişmelerle ilgili bilgi arz ettikten sonra, kendilerini Karabük’te misafir etmekten şeref duyacaklarını ve Karabüklülerin buna çok sevineceğini ifade ederek Karabük’e davet ettiklerini de kaydetti.

BİRLEŞİK METAL İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI KARABÜKTEYDİ.

GÜLEÇ AİLESİ’NDEN BASIN AÇIKLAMASI.

Karabükspor Tesislerinden Eski Başkanın İsmi Kaldırıldı

Karabük’te kamyonet, evin çatısına düştü.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle