logo

Karabüklü vatandaş yardım bekliyor

Karabük’te yardıma muhtaç kişilere ( kimsesiz çocuklar, muhtaç olanlar, özürlüler, çeşitli olaylara maruz kalmış kişiler, vs. ) kar amacı gütmeden gönüllü olarak yardımlaşma ve dayanışma hizmeti vererek insanlara yardımcı olmaya çalışan , yardımlaşma ve dayanışma amacı güden Facebookta Karabük Hayırseverler Platformu olarak çaşitli paylaşımlar yapan ilgili platform son yayınladığı video ile 5000 Evler de yaşayan bir hastanın mide ameliyatı olabilmesi için gerekli olan 15 Bin TL’nin bulunabilmesi için Karabük Milletvekilleri, Karabük Belediye Başkanı, Karabük’teki parti başkanları ve hayırseverlere çağrıda bulundu.

Karabük Hayırseverler Platformu yaptıkları çağrı da ; “Kar amacı gütmeden yardımların yapılmasını amaçlayan bizler Buradan Karabük Milletvekillerine, Karabük Belediye Başkanına ve Karabük siyasi il başkanlarına ,ayrı ca Karabük hayırseverlerine sesleniyoruz. Abimizin kimi/ kimsesi yok. Bu akşam ziyaretine gittik hasta yatağı, yok sırtı yara bere içinde, hasta yatağına ihtiyacı var. Kanser olduktan sonra eşi terketmis, tek başına kalmış ablasına sığınmış ,ablasının durumu zaten içler acısı.

Abimiz tomografiye girmesi için midesinin alınması lazım. Mide ameliyati için 15 bin TL paraya ihtiyacı var.Haydi Karabük Dünde Yanımızda olup ailelerimizi kurtardınız bugün yine sizlere görev düşüyor .

Bir insan yaşatmak dünyayı ayakta tutmaktadır. Allah rızası için ablasının evinde kalan ablasının ise yiyecek bir şeyi olmamasına rağmen kardeşine sahip çıkması adına bir olma günü. Allah rızası için çıkar mı hayır severlerimiz. Abimizin midesi alınırsa kurtulma umudu var Ne Olur Karabüküm Allah Rızası için bir olalım…

Not:Karabük Hayırseverler Platformunun yaptığı ve yayınladıkları çalışmaları incelemek için BURAYI tıklayınız

Karabüklü vatandaşın mide ameliyatı olabilmesi için 15 Bin TL ye ihtiyacı var

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ