Hoşgeldiniz  

Karabüklüyse AtÇöpe, Başkasını Koy Sepete mi ?

Okan Küçük | 01 Şubat 2015 | Arşiv


facebooktwitter
Okan Küçük
okanbatitv@hotmail.com

Bunu Paylaş

 

                     ***

      Önceki haberimizde paylaştığımız gibi, İl Milli Eğitim Müdürü Kayseri’den   göreve geleli 5 kocaman ay geçtikten sonra   yine Kayseri’den Milletvekili aday adaylığı için istifaya hazırlanıyor. Bu kocaa  5 ayda Karabük’te kim nerede görmüştür bu müdürü, ne iş yapmıştır bilen  yok herhalde ?

*

          He, malum   aynı zamanda sıkı bir Atatürksever (!) olduğu ortaya çıkmıştı müdürün Atatürk’e hakaret eden bir paylaşımı ” Mutlaka paylaşınız” gibi bir ifadeyle bir sosyal paylaşım sitesinde paylaşmasından sonra, hatırladınız değil mi ?

                           Şimdi hadi koskoca  5  ay durdu  , e artık yeter   gidiyor da,  yerine TRABZON’dan bir  ismin geleceği söyleniyor. İşte bizim yine dikkat çekmek istediğimiz nokta burası.

*

       Yani Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yapacak BİLGİ/BECERİ VE DONANIMDA BİR KARABÜKLÜ YOK MU DA BU SEFER KAYSERİ’DEN DEĞİL DE BAŞKA BİR İLDEN , BAŞKA BİRİ GETİRİLMEK İSTENİYOR…

*

     Tersten soracak olursak ,   Karabüklüler BİLGİSİZ/ BECERİKSİZ VE DONANIMSIZLAR  DA , BAŞKA İLLERDEN Mİ BU İHTİYAÇ GİDERİLİYOR YANİ ?

*

    Hakaretse, Karabüklü eğitimcilere en büyük hakaret bu değil mi yani.  Karabüklülük açısından yakışıyor mu yani ?

*

     Yani Karabüklüyse yaramaz ,  AT ÇÖPE ;   Kayseriliyse, Konyalıysa, şuralıysa , buralıysa adamdır ,  KOY SEPETE mi yani ?

*

merkezanigif

     Not: Bu konunun aynısı Aile Ve Sosyal Politikalar Müdürü içinde  yaşanıyor. Mevcut Müdür  2 KERE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI İÇİN GEREDE’DEN  müracaat etti. Adaylık verilmedi. Şimdi de BOLU’dan Milletvekilliği aday adaylığına gidiyor. Gitsinde, madem orada bir görev verilsin, kalsın orada.  HER İKİ MÜDÜRÜN DE GÖZÜ – GÖNLÜ KENDİ MEMLEKETLERİNDE İŞTE, HEM DE SİYASETTE YANİ. Konunun özüne dönecek olursak  o Müdürlüğe de   bir Karabüklü Müdür olamaz mı  yani, ADAM ÇIKMIYOR MU BU MEMLEKETTEN BİRİLERİNİN GÖZÜNDE YANİ ? Özellikle siyaset kurumuna çağrı yapıyoruz. Karabük’te Karabüklü Müdür istiyoruz siz de  Karabüklülerin ADAM olduğunu, tabi ki MÜDÜR  vs. olacağını uygulamalarınızla ortaya koyunuz lütfen…

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle