Hoşgeldiniz  

Karabükspor Davası…

Okan KÜÇÜK (Yazarın tüm yazıları için tıklayınız) | 05 Eylül 2018 | Genel, haber A- A+

                   

              Kardemir Karabükspor, son günlerde Karabük’te sıklıkla gündeme geliyor. En son futbolcu lisanslarının açılmamasıyla önceki yönetim  istifa etmiş ve mevcut yönetim işbaşına gelmişti.

            Futbolcu lisansları yine çıkmadı  teknik direktör istifa etti, yönetim gitti gider, yani  Karabükspor konusu farklı yönlere evrilmeye başladı…

        Ferudun Tankut Başkanlığındaki dönemde o yönetim yaklaşık 200 Milyon TL bir borç bırakrak istifa edip gittiler ve o gün bugün bu konu çözülemedi.

        Konuyla ilgili savcılık araştırması da o günden bugüne sürüyor. Bu konuda önümüzdeki kısa sürede  organize suçlar kapsamında operasyonların başlayacağını ve konunun ciddi bir boyutla ele alınacağını ve hatta yukarılarda da konunu hassasiyetle takip edildiğini duyuyoruz.

            Zaten Karabükspor severlerin  isteği de bu. Bu borç nasıl oluşmuş, paralar nerelere nasıl harcanmış, ne olmuş ne bitmiş, Karabükspor’u kimler yemiş – bitirmiş,bu işte kimin ya da kimlerin günahı varsa Karabüklüler bunların hukuki yolla ortaya çıkmasını istiyorlar.

            Kimsenin yanına kar kalmamasını istiyorlar. Ve  anlaşılan o ki, bu sefer bu konuda gerçekten  organize suçlar kapsamında davalar görülmeye başlanılacak ve ilgili operasyonlar da yapılacak.

            Kısa bir süre sonra Karabük’te bunlar gündem olmaya başlayacaktır zaten. Ne diyelim, bekleyelim, görelim. Sonuçta adaletin kestiği parmak acımaz, değil mi ?

Kardemir’de işçi alımının son durumu nedir ?

Karabük’te kura ile sürekli işçi alımı…

 

 

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle