Hoşgeldiniz  

Karabükspor’da İstifalar mı Var?

Okan Küçük | 24 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabükspor Eski Futbol Şube Sorumlusu Erkan Özcan, gündem belirleyecek açıklamalarda bulundu.

Karabükspor’daki görevinden istifa ettiğini ilk kez Radyospor’da açıklayan Özcan, Karabükspor Başkanı Mehmet Aytekin’le ilgili gündeme bomba gibi düşecek bir iddiada bulundu.

Başkan Aytekin, Herve Kage’nin transferinde 3500 euro aracılık ücreti aldı!

Erkan Özcan, Radyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a konuştu. 
İşte detaylar…

CANLI YAYINDA İSTİFA ETTİ!

Yönetim kurulunda yaşadıkları sıkıntıları anlatarak sözlerine başlayan Erkan Özcan, “Programınızda farklı şeylerden bahsetmek isterdim ama dün yönetim kurulumuzla gerçekleştirdiğimiz toplantı sonrasında farklı şeyler yaşandı. Başkan Mehmet Aytekin’le aramıza mesafe konmaya başlandı, yapılacak transferlerden haberdar olmamaya başladık, dün akşam gerçekleştirdiğimiz toplantı da bu şikayetlerimizi dile getirdik. Dünkü toplantımızda ufak tartışmalarda yaşandı. En önemli gelişme ise şu andaki başkanımız Mehmet Aytekin, Ziya Ünsal döneminde yönetim kurulu yedek listesinde görev almıştı ve kendisi hakkında Herve Kage’nin transferinde usulsüzlük yaptığına dair iddialar vardı. Kendisi de bizzat Herve Kage transferinde 3500 euro aracılık ücreti aldığını teyit etti. Bütün yöneticilerin huzurunda Aytekin bu olayı itiraf etti. Bir başka sıkıntımız ise şuydu; biz yine dün öğrendik. Sedat Kalaycı hoca, geçtiğimiz aylarda görevden ayrılmıştı, dün biz öğrendik ki; Sedat Kalaycı’nın hala maaşı ödeniyor. En son gerçekleşen olaylardan birisi de genç oyuncumuz Tayyip Talha Sanuç’un Levent Açıkgöz tarafından menajerlerle görüştürülmesi oldu. Bu bence etik bir şey değil, ben de bu konuların beni rahatsız ettiğini söyledim ve görevimden ayrıldım. Benimle birlikte 5 arkadaşım istifa edecek. Kesinleşen istifalar; Zafer Emre Gökçe, Emre Köklü, Serkan Can şahsım adına Erkan Özcan” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Alzaimer Hastası Yaşlı Kadın 2 Gündür Kayıp

Yenice Ziraat Odası Başkanı Karakaş Oldu

Vergili, “Türkiye çok kritik bir noktadan geçiyor”

Ürkmezer, “Mahalle iftarlarına gösterilen ilgiden memnunuz”

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle