Hoşgeldiniz  

KARABÜKSPOR’A NAYLON FATURALAR MI KESİLDİ ?

Okan KÜÇÜK (Yazarın tüm yazıları için tıklayınız) | 12 Eylül 2018 | Genel, haber, Okan Küçük A- A+

Bunu Paylaş

              Karabükspor’da aşağıda belirteceğimiz şekilde paylaşımlar yapılmıştı. O paylaşımlarda Karabükspor’a 120 Bin adet yatak örtüsü, her ay 2 Tır Beyaz Peynir alındığı, Aylık 7 Milyon 200 Bin şişe soda alındığı, Bir buçuk ay da ise 24 futbolcuya 20Bin adet şampuan alındığı belirtilmişti.

            Şimdi ortada öylesine bomba paylaşımlar ve iddialar var iken Karabüklüler merak ediyor bu alımlar ne zaman yapıldı yahut alındı gösterildi.

           Bunlar alındıysa, bunların kulübe gelmesi birilerinin bunları taşıması depo etmesi, birilerinin alındı belgesine imza atması, birilerinin bu malı verdiğine göre faturası olması, birilerininde bu malları aldıklarına göre fatura kesen firmalara ilgili tutarı ödemeleri gerekli, değil mi ?

        Bunlar hangi dönemde yapıldı mesela ? O zaman kulübün başında hocasından , yöneticisine kim ya da kimler vardı ? Bunların açıklanması , aydınlığa çıkması lazım değil mi ?

        Kaldı ki eğer bunlar gerçek alım değil ise yani naylon fatura tabir edilen yapıda ise yine birileri fatura kesiyor, birileri de bu faturayı ödüyor ki faturalaştırılabilsin…

        Özet ile bu faturaları kesen firmalar kimler ? Bu paraları ödeyenler kimler ? Bunları Karabüklüler öğrenmek istiyor.

       Dava henüz açılmadığından ve soruşturma safahatı gizli olduğu için gazeteciler olarak bizle bu belgelere ulaşamıyoruz. Dava açıldığı an itibarıyla gizlilik kaldırılırsa o zaman her türlü bilgi , belge ve iddiaya ulaşabileceğiz… O zaman zaten herkes her şeyi yazabilecek…

O bomba paylaşımlar aşağıdadır.

 Karabük’lü gazeteci Mustafa Çevik, Karabüksporla ilgili bomba paylaşımlarda bulundu. Çevik paylaşımların da

“İşçi emekçi takımı Karabükspor’u nasıl soymuşlar,nasıl klübü bitirmişler.çok ilginç bir kaç bilgiye ulaştım,okuyunca bu kadarına da pes diyeceksiniz,yuh diyeceksiniz.yazıyorum

1-Bir futbol takımı 24 kişi teknik heyetle 30 kişiden oluşurken Karabükspor Kulübüne 120.000 adet yatak örtüsü takımı alınmış.bu rakam Karabük şehrinin nüfusuyla aynı,her eve bir yatak örtüsü düşüyor.

2-Her ay Karabükspor Kulübüne 2 Tır Beyaz Peynir Alındı gösterilmiş,evet yanlış yazmıyorum Karabükspor Kulübüne her ay 2 Tır Beyaz Peynir Alınmış.

3-Karabükspor Kulübüne Aylık 7 milyon 200 bin şişe Soda alındı gösterilmiş.matematiğe göre bu sodanın bitmesi için 120 bin nüfuslu şehirde bir kişinin günde 60 soda içmesi gerekiyor.

Karabüksporda peynir,yatak örtüsü,soda ayağına çaldığınız bu paralar,demir potasını eritip 1600 derece sıcakta evine ekmek getiren emekçinin,işçinin alınteri.çalandan,görüp çıkarları İçin hırsızlığa susanların ALLAH burnundan fitil fitil getirsin…

Karabüksporun bitiş öyküsüne peynir,yatak örtüsü,sodayı yazdım,şampuanları yazmayı unutmuşum.1.5 ayda 24 futbolcuya 20.000 adet şampuan alındı gösterilmiş.şehre köpüklü banyo yaptırsanız o kadar şampuan gitmez!!!!!!” ifadelerinde bulundu.

Karabük’te seçimler ve adaylar…

Yaşlı adamı gasp eden zanlı tutuklandı

Kardemir’de işçi alımının son durumu nedir ?

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle