Hoşgeldiniz  

Karabükspor’da Başkan para harcadı mı ?

Okan Küçük | 14 Şubat 2019 | Genel, haber A- A+

               Kardemir Karabükspor’un 200 Milyon Tl’lik borçlu sürece adım adım sürüklenmesinde ulusallar da bile “göz göre göre bitirilmiş”  “Koskoca Karabükspor’u böyle bitirmişler manşetlerinin atıldığı 

“Karabükspor’a 120 Bin adet yatak örtüsü, her ay 2 Tır Beyaz Peynir alındığı, Aylık 7 Milyon 200 Bin şişe soda alındığı, Bir buçuk ay da ise 24 futbolcuya 20 Bin adet şampuan alındığının yine ulusallar da bile yazılıp çizildiği, Eski CEO  şu “Para Pisikoloğu” hani vardı tutanak diye yazıp imzalayıp belgesiz giderleştiren falan.. Neyse bunlar yargı da süreci devam eden konular. Karabükspor’un  2 . lig e düşeceği de kesinleşti artık. Ama Karabüklülüler bu konuların peşini tabi ki bırakmayacak. Yanlışı yapanların hukuk önünde  ortaya çıkarılmasının herkes takipçisi olacak… 

          Gelelim bugün yazacağımız konuya. Bize  sağlam kaynaklardan gelen bilgiye göre Kardemir Karabükspor’un UEFA’dan alacağı yaklaşık 1-1,5 Milyon TL bir parası varmış. Ve bu para gelmiş ve iddiaya göre mevcut Başkan Mehmet Yüksel’in hesabına aktarılmış. İşte bugüne kadar harcanan paralar da bu paradan harcanıyormuş. Şimdi merak edilen, Karabükspor’ a gelen o paralardan mı bugüne kadar harcama yapıldı. Kaldı ki Karabükspor’a gelen para tabi ki harcanacak ama Mevcut Başkan sadece o parayı mı harcadı yani kendisinden bir para, cebinden bir para harcadı mı- harcamadı mı ? Başkan olarak kendisinin bir katkısı oldu mu ? Yoksa sadece gelen para mı kullanıldı. Bu konular da Başkan Yüksel, tarafımıza rahatlıkla ulaşıp cevap hakkını kullanabilir. 

           Karabükspor Olağanüstü Genel Kurula gidiyor ya… Artık rica ediyoruz, başkasından para   aferdersiniz dilenecek, kendi gücü , imkanı olmayan, kendi başına ve ya kendi ekibiyle bir şey yapamayacak hiç kimse lütfen çıkıp aday olmasın. Kayyum gelsin ve  bu hale nasıl getirildi takım, bari onun hesabını tam olarak sorsun. Koltuk derdinde olanlar gitsinler başka koltuklara  otursunlar. Karabükspor’u düzlüğe çıkaracak gücü olmayanlar, artık bir kenara çekilsinler… 13 Şubat 2019 tarihli ( dün) yaptığımız Okan Küçük Yorumluyor programında bu konuyu  ve iddiaları da gündeme getirdik. Tarafların cevap hakkı için her zaman bizimle temasa geçebilirler. O video da aşağıdadır.

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle