Hoşgeldiniz  

KARABÜKSPOR’DA KONSORSİYUM OLMALI…

Okan KÜÇÜK (Yazarın tüm yazıları için tıklayınız) | 27 Ağustos 2018 | Genel, Okan Küçük A- A+

Bunu Paylaş

                                  

          Karabükspor’u vaktiyle konular sıcakken yazdık. Borcun asıl sorumlusu olanlar, işin sahibi olanlar ortada yoklar… Tekrar girmeyelim o konulara meraklıları arşivimize göz atabilirler.

            Özetle bu saatten sonra Kardemir + Vergili+Dizdar+Mescier’in bir araya geleceği geniş bir konsorsiyumla Karabükspor’a sahip çıkılması lazım.

            Şu kişi ya da bu kişiyle bu sorun çözülemez.Karabük’ün sahipleri, eşrafı  şimdi bir araya gelip takıma sahip çıkmalı. Bu saatten sonra başka çıkış yok…

CEO AYVAZ PARANIN ŞEYSİYMİŞ MEĞER, PSİKOLOĞU…

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR KARABÜKSPOR’U  BU HALE KİMLER GETİRDİ ?KAMUOYUNDA KONUŞULANLARI YAZIYORUZ…ÇAĞRI GÜLEÇ EŞBAŞKANLIK TEKLİFİ YAPTI. MUSTAFA YOLBULAN REDDETTİ VE KRİZ İYİCE DERİNLEŞTİ. HERKES İŞİN SAHİBİ OLARAK YOLBULANLARI GÖRÜRKEN ,ZİYA ÜNSAL VE EKİBİ ÇIKIP YÖNETİMİ ÜSTLENDİ.05.03.2018

Karabükspor’u böyle bitirdiler…

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle