Hoşgeldiniz  

Karabükspor’da son çıkış…

Okan Küçük | 28 Ağustos 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş


                K.Karabükspor’da futbolcuların lisanslarının çıkmaması başta olmak üzere çeşitli sıkıntıların sürdüğü süreçte  Karabükspor  başkanlığı  şehrin idarecilerinin bir araya gelip  Sedat Namal üzerinde  mutabakat sağlandığı öğrenildi.

       Şu an da bilindiği gibi Cuma gününe kadar yaklaşık 7 Milyon TL paranın acilen Karabükspor kasasına girmesi gerekiyor. Bugün 14:00’de  Valilik Makamında, Vali, Milletvekilleri,Belediye Başkanı, Kardemir Temsilcileri,Çelik İş Sendika Temsilcileri, TSO Başkanı Karabükspor  için bir araya gelecek.

     Karabükspor’un geleceği noktasında son çıkış olarak görünen süreçte   mutabakatı sağlayanların ortaya koyacakları doneler netleşmeden adaylığı kabul etmeyeceği ifade edilen Sedat Namal’ın, gelinen süreçte son şans olarak görüldüğü de dillendiriliyor.

        Geçmişteki  tecrübeleriyle  Karabükspor’da çıkış yakalayacak isim olarak  üzerinde  mutabakat sağlanan Namal’ın da gerekli şartlar sağlanmayıp bu görevi kabul etmez ise bundan sonra   Karabükspor’da nasıl bir çıkış olacağını da kimse kestiremiyor.

Şimdi gözler 14:00’de yapılacak toplantının sonuçlarına kilitlenmiş vaziyette.

Karabük’te Fetö Operasyonları

  

EN SON HABERLER
© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle