Hoşgeldiniz  

KARABÜKSPOR’DA YİNE BAŞA MI DÖNÜLDÜ ?

Okan KÜÇÜK (Yazarın tüm yazıları için tıklayınız) | 09 Eylül 2018 | Genel, Okan Küçük A- A+

Bunu Paylaş

            Kardemir Karabükspor’da 200 Milyonluk borçtan bugüne gelen 3. Yönetim de geldiklerinin daha iki haftası dolmadan kongreye gitme kararı aldı.

           Şimdi en başından beri söylediğimiz oluyor aslında biz konunun başından beri şaşmaz ve istikrarlı bir şekilde şunu demiştik.

            “Bu borcu Karabüklüler yapmadı. Kimin döneminde, kimin seçtiği yöneticilerle yapıldığı belli. Onun için kimse çıkıp yönetimi üstlenmesin. İşin sorumluları o zaman işin başına geçmek zorunda ama birileri çıkar görev üstlenirse bu takımın kurtuluş şansı biter.” 

                        Çıkanlara bir şey demiyoruz ama sonuç ta  ortada. Şimdi en son yönetim de,  kongre kararı aldı. Bu işi uzatmamalılar, kamuoyunu oyalamadan  hemen kongreye gitmeliler ve bundan sonra da  bu işi çözemeyecek kişiler( tüm yönetimler bir samimiyetle iş başına gelmiş olabilir ama sonuç sıfır onu söylüyoruz yani yöneticilerin şahıslarına bir lafımız yok) artık görev almamalı gerekirse kayyuma gitsin bu şekilde çıkanlar da sonuç alamıyor ve yıpranıyorlar zaten…

Karabükspor’la ilgili bomba paylaşımlar…

Gazeteler adım adım iflasa gidiyor.

Kardemir’de işçi alımının son durumu nedir ?

                                       

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle