Hoşgeldiniz  

Karabükspor’un Vergi Borçları Tahsil Edilmeye Başlandı

Okan Küçük | 06 Ağustos 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Daha önce ,3 Menajerlik şirketine 1 yıl da 11 Milyon 393 Bin TL ödenmiş

 Kulüpte bir ay içerisinde 7 Milyon 200 Bin şişe soda tüketilmiş.

 Bir sezon için kulübe 120 Bin adet nevresim takımı alınmış

Faturalara göre Karabükspor 1 ay da 2 Tır dolusu peynir yemiş.

 Bir yıllık süreçte 1 Milyon 623 Bin liralık harcama var fatura yok.

Oyuncu izlemeye 11 Milyon TL harcanmış, transfer yapılmamış.

             Futbolculara verilen çekler menajerler tarafından ciro edilmiş, gibi bir çok konuyla gündeme gelen Karabükspor’un 200 Milyon tl’lik borçlu hale kimin ya da kimlerin getirdiği hala  yargı kanalıyla bulunamışken, hatta çok ağır işleyen bir hukuki safahat sürerken, Karabük Vergi Dairesinin Kardemir Karabükspor’un Vergi borçlarını tahsil için çalışmalara başladığı iddia edildi.

                  İddialara göre, H.Ferudun Tankut dönemi ve sonra ki Başkanlar dönemine yönelik K.Karabükspor vergi borçları  noktasında sırasıyla H. Ferudun Tankut’a 6.4 Milyon Tl, Ziya Ünsal’a 1.5 Milyon TL, Mehmet Aytekin’e 3.4 Milyon TL, Sedat Namal’a  1.1 Milyon TL, Mehmet Yüksel’e ise 1,6 Milyon TL   borç çıkartıldığı ilgili süre içinde ödenmez ise olarak icra işlemlerine başlanacağı söylendi.

                   Kamuoyu ise hala  Karabükspor’u 200 Milyon TL’lik borçlu hale getirenlerin kim ya da kimler olduğunun ortaya çıkartılmasını bekliyor.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle