Hoşgeldiniz  

Karabük’te Ağaç Dikme Şenliği gerçekleştirildi.

Okan Küçük | 27 Mart 2019 | Genel A- A+

     

         Karabük İl Miili Eğitim Müdürlüğü  tarafından organize edilen ağaç dikme şenliği gerçekleştirildi.

      Milli Eğitim Bakanlığının  Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İle Akdeniz Mülteci Ve Sığınmacılarla Dayanışma Derneği Arasında Mesleki Eğitimler Düzenlenmesine Dair İş Birliği Protokolü kapsamında İlimizde gerçekleştirilen faaliyetlere katılan kursiyerlerin de katılımıyla Merkez Ödemiş Köyünde fidan dikimi gerçekleştirildi.

      Vali Fuat GÜREL, İl Jandarma Komutanı J. K. Albay Ali Sefa YILMAZ, Kurum Amirleri ve Sivil Toplum Kuruluşları ile Askeri Personel, Orman İşletme Müdürlüğü personeli, öğretmenler, Halk Eğitimi kursiyerleri ve öğrenciler katıldı.

      “Göçmen Kuşlara Bir Orman Bırak” isimli ağaç dikme şenliği ile öğrencilerimizde ülkemizin yeşil dokusunun geliştirilmesine katkıda bulunmak bilincini yerleştirmek,  ağaç ve orman sevgisini geliştirmek, onların çevreye duyarlı bir birey olarak yetişmesini sağlamak ve toplumda çevre koruma konusunda farkındalığı artırmak amaçlanmaktadır.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle