Hoşgeldiniz  

Karabük’te Arıcılık Kursu Başladı

Okan Küçük | 28 Mart 2018 | Genel A- A+

Karabük Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen arıcılık kursu arıcıların yoğun talebiyle başladı.

27 Mart 2018 tarihinde Karabük İl Müdürlüğü toplantı salonunda İl Müdür Vekili Erdal KAYA’nın açılış konuşmasıyla başlayan arıcılık kursu 16 MAYIS 2018 tarihine kadar devam edecek.57 Kişinin kayıt yaptırmış olduğu kurs, Haftada 10 saat üzerinden,  toplamda 72 saat süreli ve 8 hafta devam edecektir. Kurs süresince arıcılara Arı ırkları, Mevsimsel Bakım ve Kışlatma, Bal ve diğer arı ürünleri üretimi, ana arı yetiştiriciliği, Gezginci arıcılık,  Arı Hastalık ve Zararlıları gibi konular teorik ve uygulamalı olarak anlatılacaktır.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

SAFRANBOLU 2018 NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPACAK MI  ?

Okan Küçük Yorumluyor… KARABÜKSPOR’U BU HALE GETİRENLER ORTAYA ÇIKIYOR.  RESMİ KURUMLAR DERHAL HAREKETE GEÇMELİ…HER TAŞIN ALTINDAN HAKAN AYVAZ ÇIKIYORSA ARKA PLAN DA AÇIKÇA ORTA DA DEĞİL MİDİR ? PLANA GÖRE 153 MİLYON DAHA KARDEMİRDEN  HÜPLENECEKMİŞ DEMEK Kİ DE GÜLEÇLER O İŞİ BOZMUŞ ÇOK ŞÜKÜR…KARABÜK TSO SEÇİMLERİ VE OLASI ADAYLAR…                                    

KBÜ’de ‘Havada Yüzmek’ Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI VE MÜDÜRLER DEĞİŞECEK Mİ ?

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle