Hoşgeldiniz  

Karabük’te Badminton Heyecanı

| 12 Aralık 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

           Meryem Sonnur Gunduz Türkiye Badminton Federasyonun düzenlediği turnuvaya katılarak Karabük’ü temsil edecek.

       Eskipazar Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencisi M.Sonnur Gündüz için Karabük Engelli ve Engelsiz Gençlik Spor Kulübü Derneği yönetim kurulu Başkanı Sevim Karaman öncülük yapıyor ve Karabük’te Badminton sporunun yaygınlaşması için “dernek olarak elimizden gelen yardımı yapmak istiyoruz “ diyerek desteğinin süreceğini ifade ediyor

       Uluslararası Badminton turnuvası için 12-13 ve 14 Aralık 2018 günleri Ankara’ya gidecek olan M. Sonnur Gündüz, dernek üyeleri yanısıra Karabük Engelli ve Engelsiz Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sevim Karaman çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

        Karabük’ü uluslararası arenada temsil ederek başarılı olmak istediğini belirten ve daha önce bir çok madalya kazanarak başarılı olan Gündüz, “spora destek verilmesini, gençlerin bu anlamda desteklenmesini istiyoruz sizlerde yazıyor anlatıyorsunuz ancak fiili olarak çok az kişi yardım ediyor bunun yaygınlaşması gerek” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Karabük Belediye Başkanı Başkanı Kim Olsun ?

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle