Hoşgeldiniz  

Karabük’te Başkanlık Anketi Sonucu

| 13 Aralık 2018 | Genel, haber A- A+

Bunu Paylaş

     

           Karabük Ajans 78 Haber Sitemiz de 03 Aralık 2018’te başlattığımız  ve her IP’den sadece 1 kez oy kullanılabilen  Karabük’te Belediye Başkanı Kim Olsun ? sorusunu sorduğumuz anket sona erdi. Öncelikle anketimize katılan, oylarını kullanan, tercihlerini yansıtan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz. 

                   Anketimize  10 Bin 693 hemşehrimiz katıldı. Ve Ak Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Burhanettin Uysal; ankete katılanların %34’ü ve karşılığı olan  3 Bin 596 oy ile 1. sıra da;

                  CHP Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Durum; yine ankete katılanların %34’üyle ve karşılığı olan  3 Bin 595 oy ile 2. sıra da;

                MHP Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili ;  ankete katılanların %33’ü ve karşılığı olan  3 Bin 502 oy ile 3. sıra da; yer aldı.

            Ankete katılanların oylarına bakarak  bir anket değerlendirmesi yapacak olursak 3 adayında  neredeyse başa baş gittiği görülüyor. Sayın Uysal ile Sayın Durum arasında sadece 1 oy fark var. Ve Sayın Vergili’de hemen hemen aynı bantta… Yani 3 aday adayı da birbirlerine çok yakın. Anketler kesin sonuç oluşturmaz bilindiği gibi, önemli olan sandıktır her zaman ama  tarafsız yapılan anketler de  yol gösterici olur. 

            Tabi ki henüz İYİ Parti’nin Başkan adayı belli değil, o aday da belli olduktan sonra yapılacak bir anketin sonuçlarının daha farklı çıkabileceğinin açık olduğunu da belirtelim. Anketimize katılan hemşehrilerimize tekraren teşekkür ederiz.

  

 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle