logo

Karabük’te Bayram Etkinlikleri

Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıl dönümü kutlamaları Karabük Kent Meydanı‘nda bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı.

Törene Karabük Valisi Fuat Gürel‘in yanı sıra Karabük Belediye Başkan Vekili Seher Berker, Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Karabük Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Duran, İl Protokolü, Siyasi Parti İl Temsilcileri ile Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri katıldı.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri çerçevesinde düzenlenen törende Vali Fuat Gürel ve Belediye Başkan Vekili Seher Berker tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunumu gerçekleştirildi. Tören saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından sona erdi.

Törenin ardından Cumhuriyet Bayramı’nın 97’nci yıldönümü kutlama programı kapsamında Vali Fuat Gürel ve protokol üyeleri Karabük’ün en işlek caddeleri olan Bayır Mahalle Kıbrıs Şehitleri Caddesi ile Kemal Güneş Caddesini  gezerek vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza bayrak dağıtarak Cumhuriyet Bayramını kutladılar.

Karabük Belediyesi Bando Takımının Kemal Güneş Caddesi üzerinde çaldığı marşlar ve türkülere bayraklarla eşlik eden Vali Gürel gösteriyi izlemeye gelen vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarını tebrik etti. 

Karabük Valiliği tarafından Cumhuriyetimizin 97. Yılı kutlamaları kapsamında özel olarak hazırlanan üstü açık otobüs il merkezindeki mahalleleri marşlar ve türküler eşliğinde gezerek vatandaşlara bayrak dağıtıldı.

Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıl dönümü kutlamaları Karabük Kent Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ